Darkness_fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


for all kind of fun
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Споменчета

Go down 
АвторСъобщение
`†`Heartbreaker`†`
`Moderator`
`Moderator`
`†`Heartbreaker`†`


Брой мнения : 49
Join date : 17.05.2009
Age : 30
Местожителство : ~|~HeLL~|~

Споменчета Empty
ПисанеЗаглавие: Споменчета   Споменчета I_icon_minitimeНед Май 17, 2009 10:20 am

ЕдНи мЪъ мРазЯтТ .. вТорИ мЪъ нЕнАвИжДъЪт .. тРетИи нЕ мЪъ тЪрпЯяТ.. аЕ вСиЧкИтЕе КомПлЕкСирАнИи ЗлОобАрИ зНаЯт дЕ дА сИ Го H*врЪъТ !!


оБиЧаШ Ли оБиЧаЙ СиЛнО...МрАзИш Ли МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжЕляВаЙ НиКоГа зА НиЩо
зАщОтО еДвА Ли няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи... ПлАчИ ТиХо,сМеЙ сЕ ВисОкО,оБиЧаЙ сИлНо... И ОтМъЩаВаЙ ЖеСТоКо !

КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....

РаЗлиЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа !

ЗзНАмМ дА иСкЪъЪм....МогЪъ Да иСкЪЪм......ИмЪъМ фСиЧкууУ кОeТуУ сИ пОиСкъЪМ....мОгЪъ... Да ИмъЪМ И ТеБб АкоО ИСкЪм...НнО сЪм ИнАтТ и не ТЕ ИсКъЪМ!!!

РаЗлИчнЪ сЪмМ..Не БаНаЛна! иДеаЛна СъЪм.. нЕ, чЕ сЪм НаХаЛна! Не мОжЕш дЪ Ме иМаШ.. нЕ, Че сЕ НаДуФъМ! СкрОмНъ сЪм! уТ фСиЧкИ жЕнИ, КуИту ИсКъШ, Най-СкЪпу СтРуФъМ!!!


He cЪм бEзMOзЪчHa kYkлA Ha kOHцИ,He Me глEдAЙ TaKa yMHo, щE Tи пOkAжA kAkBo E дA жиBeEш бEзYMHo...S-KLaSa CЪм kOпeЛe He cE cЪMHЯBaЙ,Ha HЯkOЯ дPyгA cE HaдЯBaЙ!!!

ЦеЛуВкА По НоСлЕтО ЦеЛуВкА По ВрАтЛеТо ЕзИчЕ ТуК И ТаМ мМм АкО ПрОдьЛа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм !

ЕдНи мЪъ мРазЯтТ .. вТорИ мЪъ нЕнАвИжДъЪт .. тРетИи нЕ мЪъ тЪрпЯяТ.. аЕ вСиЧкИтЕе КомПлЕкСирАнИи ЗлОобАрИ зНаЯт дЕ дА сИ Го H*врЪъТ !!

ИсКаМ дА Ти КаЖа НеЩо..ЗнАчИ...Ъъъ....ДоБрЕ!SuPeR.....ВсЪщНоСт КаКвО ИсКаХ Да Кажа..МаМкА Му..ОК...Да КаЖа ПроСто...ОБИЧАМ ТЕ !



ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи...ГлЕдА нИ лУнАтА и МиГа уНеМяЛа..ТаКиВа ЦеЛуВкИ тЯ дО дНеС нЕ е ВиДяЛа..тОвА сЕ кАзВа сТрАсТ..Не ПоМнЯ кОя сЪм аЗ,Но зНаМ чЕ нЕщО сУпЕр Се СлУчВа МеЖдУ нАс...


Аз Съм МаЛкА, НаДуТА, СуЕтНА, ЕгОиСтКъ сЪм дАжЕ, НиКоЙ за НиЩо Не смеЕ Да Ми ОтКаЖе, ЧужДа КрИтИкА Не ПоНаСяМ, КоНкУрЕнЦИяТа ОТнАсЯм, СаМо С ЯкИ БаТкОвЦи ВъРвЯ, По ЦеЛи НоЩи Не СпЯ...кОмПлЕкСаРи Да Не Ме ЗаНиМаВаТ....


мАлКо,хУбАвО МоМиЧе..СлАдКо кАтО ВкуСнИ4кО бОнБоНчЕ`МиЛа и дОбРа БиЧкЬм вСиЧкИ хОрА пО СвЕтА!оБиЧаМ вСиЧкИ КоитО мЕ оБиЧаТ,,а зА ТеЗи КоИто Не...ЧеСтнО КазаНо Не Ме...!


иМаШ ТаТоо нА пИпИрУдА аМъ тФа нЕ дУкАзВа чЕ сИ лУдА!нЕ мИ сЕ пРаЙ нА гЪзАрКа сЯкА вЕчЕр жУлИш зА 100кА,МаЛкУ уТпРеД,мАлКу УтЭаД с НяКоЙ чИчКо БоГаТ!КфО Ми Се НъДуФаШ Я сЕ вЕж К*ЧкО КоЛкУ сТрУвЪш..



И кФо...оБиЧаМ тЕ...нЕ КрИя!И КфО?мРаЗиШ мЕ...ХаХа Ще сЕ нАпИя!С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...И ТъПи КуЧкИ мИ ЗаБиВаШ...и КфО...БоЛи Ме Не оТрИчАм И зА жАлОсТ ВиНаГи щЕ тЕ ОбИчАм...!
Върнете се в началото Go down
 
Споменчета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Darkness_fans :: Смях и забавление :: Вицове и Бисери-
Идете на: